Cher LLOYD

 

Cher Lloyd je sedmnáctiletá britská zpěvačka, raperka a studentka z Malvernu z Worcestershire, kde žije s rodiči … Daren, Dina, bratr Josh (15), sestra Sophie (14), a sestra Rosie (12). Má romské předky z matčiny strany. Studovala divadelní umění na Dyson Perrins CE sportovní akademie v roce 2009. Vyzkoušela dvakrát X-factor … poprvé zpívala balady, ale to bylo jen pro objevování sama sebe.

 

V roce 2010 šla do X- factoru po druhé, kde si zkusila zazpívat od Keri Hilson píseň “Turn my swag on“… Na bootcamp zpívala rap verzi “Vila La Vida“… V sídlech porotců utrpěla zánět nosohltanu a nebyla schopna dokončit píseň. Ale i přes to byla vybrána jako jedna z posledních tří dívek mentorky Cheryl Cole… V prvním živém vystoupení zpívala píseň “Just be good to me“. V druhé live show zpívala “Hard knock life“ (Ghetto Anthem) ve třetí zazpívala “No Diggity“ a “Shout“… Ve čtvrté show “Stay“ a to bylo poprvé, kdy se v písni neobjevil Rap a proto tento výkon byl označen jako „výkon série“. V pátem týdnu zazpívala “Empire state of mind“… Dále zpívala “Imagine“. V semi finále zpívala “Nothin' on You" and "Love the Way You Lie . Postoupila až do finále. A tam zpívala “The Clapping Song" a "Get Ur Freak On", poté následoval duet “Where is the love?“ a “I gotta feeling“. Nakonec se Cher Lloyd umístila na celkovém čtvrtém místě soutěže.

 

Hudbě se vějunuje už od malinka a má k ní velký vztah. Zpívala ve škole, doma a teď se probojovala až do finále X-factoru.

 

Cher mě zaujala svým prvním výstupem v X-factoru, byla sice dost nervózní jak se zdálo z prvního pohledu, ale zvládla to neuvěřitelně. Je to první raperka kterou znám a tím mě i velmi zaujala. Dokáže rapovat pořádně křičet a zazpívat jemnou zamilovanou písničku. Je pro mě zajímavá tím, že jsem doposud něco podobného neviděla a taky tím, že si myslím, že se chová přirozeně a na nic si nehraje a do výkonu vloží úplně všechno. Zatím sice písničky vlastní nemá, ale i do okopírované písničky si přidala vlastní text….

 

Je to vysvítající hvězdička, která má ještě co ukázat a zazářit…. Teď můžeme jen čekat co z ní „vyleze“!!!.. J J J

 

Podle neurčitých zdrojů údajně podepsala smlouvu s vydavatelstvím Roc Nation, které založil a vede Jay-Z. A TEĎ TO MŮŽE ROZJET!!! J Dále se i ní údajně zajímali také frontman The Black Eyed Peas Will.I.am a Simon Cowell. "I když se Cher ve finále X-Factor až tak nedařilo, vzbudila velký zájem. Bitva o její podpis se ještě více zintenzívnila poté, co do hry vstoupil i Will.I.am. Po zvážení všech pro a proti dospěla k závěru, že Roc Nation bude pro ni nejlepším místem, kde bude moci proměnit své sny o slávě na realitu.

 

            Oblíbené songy:

 

https://www.youtube.com/watch?v=JglWZ-wC3Vk

https://www.youtube.com/watch?v=jooLnnhTrbE&feature=channel        

https://www.youtube.com/watch?v=1xqIdFU0TRg&feature=channel